Moje oblíbené postavy ze Zaklínače celkově a proč

13. prosince 2015 v 16:49 | Tashy |  Hry
Každá postava v Zaklínači je něčím zajímavá, má svůj příběh a celkově by bylo těžké rozhodnou o té nejlepší. Pro mě jsou to tři postavy, z toho jedna je pouze v Zaklínači 3 a knížkách, jedna v Zaklínači 2 a druhá ze Zaklínače 3,1 a knížek ... Už tušíte ?


3. Shani

Citace z wikipedie: Původně mladá medička na univerzitě v Oxenfurtu, přítelkyně Marigolda a posléze i zaklínače Geralta, účastnila se jako ošetřovatelka bitvy u Brenny a v pozdějším věku se stala děkankou lékařské fakulty univerzity v Oxenfurtu.

Já jsem Zaklínače 1 nehrála. A ani to zatím nemám v úmyslu. Se Shani jsem se poprvé potkala v datadisku Srdce z Kamene, ale nebyla mi tak úplně cizí, protože jsem četla děje ze Zaklínače 1 a měla jsem malé tušení, o koho jde. Velmi jsem si jí oblíbila a rozhodně se těším, až si přečtu knížky s ní.

_________________________________________________________________________________________________________________

2. Avallac'h

Citace z wikipedie: Crevan Espane aep Caomhan Macha, známý také jako Avallac'h, je elf a Aen Saevherne (elfský vědoucí), který cestuje mezi světy Aen Elle a Aen Seidhe. Potkává Geralta, kterému řekne o proroctví spojené s Ciri. Má přezdívku ,,Lišák'', kterou mu daly jednorožci.

Avallac'h je dost protivný naproti lidem a někdo by řekl že i sobec. Mě ze začátku moc nesympatizoval, ale brzy mě začal přicházet tzv. ,,na chuť''. Zaujalo mě, jak se choval a jak se k němu chovali ostatní. Nezapomenutelný dialog byl třeba na Undviku, kdy byl ve sporu s Geraltem ohledně Ciri. Velmi zajímavá postava ... a rozhodně zajímavý anglický dabing.


_________________________________________________________________________________________________________________

1. Iorveth

Citace z wikipedie: Iorveth (v některých překladech také Iorweth) je elf, vysoce hledaný nepřítel lidí, zodpovědný za spálení množství lidských vesnic, za smrt vesničanů a spoustu dalších zločinů spáchaných proti lidské rase.
Vede poslední komando Veverek (Scoia'tael).


Nejlepší na konec článku ? V mém případě asi ano. Jako v předchozím případě, ze začátku hry vám Iorveth příjde protivný a fanatický elf. Když se však přidáte na jeho stranu, jako by se změnil. Já vlastně Zaklínače 2 nehrála. Teším se, až si ho koupím a rozchodim ho na mém počítači. Jasné už ale bude, kdo bude mít mezi Iorvethem a Rochem přednost. Iorveth je mi znám spíše z videi, ale i tam na mě udělal dojem. Jako v předešlém případě, líbí se mi jeho anglický dabing. A má hezké oči :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama